CS:GO Bind na Jumpthrow | Rzucanie Granatów w Skoku

0

W tym wpisie poznasz jumpthrow bind w CS:GO, czyli komendę, dzięki której będziemy w stanie rzucać granaty dymne podczas skoku z idealną synchronizacją.

Dzięki bindowi na jumpthrow rzucamy granaty idealnie w tym samym momencie co podskakujemy. Działanie bindu jest proste - naciskamy jeden przycisk na naszej klawiaturze a nasza postać w tym samym momencie wykonuje komendę skoku oraz rzucenia granatu.

Po co Jumpthrow bind?

Bind na jumpthrow jest wykorzystywany do rzucania dalekich smoków na mapie, dzięki idealnej synchronizacji skoku z wypuszczeniem granatu jesteśmy w stanie dorzucić granat do miejsc, do których normalnie nie bylibyśmy w stanie. Oprócz tego granaty dymne rzucone za pomocą tego bindu zawsze lecą w to samo miejsce.

bind jumpthrow cs:go

Bind na jumpthrow

Bind możemy ustawić na dowolny klawisz naszej klawiatury czy myszy. Osobiście polecam użyć do tego klawisz "mouse3" Dzięki temu granat będzie rzucany po naciśnięciu kółka myszy.

Co najważniejsze - cały bind musi być dopisany do pliku config. W przeciwnym wypadku bind będzie się resetował za każdym ponownym uruchomieniem CS:GO.

Sprawdź poradnik odnośnie tworzenia configu - Jak zrobić config w CS:GO

alias "+jumpthrow" "+jump; -attack; -attack2"
alias "-jumpthrow" "-jump"
bind "mouse3" "+jumpthrow"

Tak prezentuje się owy bind, zamiast mouse3 możesz wpisać dowolny klawisz, na którym chcesz mieć wykonywany skok.

Aby bind zadziałał musimy mieć w ręce w ręce granat trzymając lewy przycisk myszy. Jeśli tego nie zrobimy, postać jedynie podskoczy a granat pozostanie nam w ręce.

Bind na rzucanie granatów skoku jest całkowicie legalny i ze spokojem możesz go używać grając na matchmakingu CS:GO, lecz niestety jest on zabroniony na ligach typu ESL czy ESEA. 

Poniżej znajdziesz alternatywny bind na jumpthrow, który powinien być dozwolony na ligach.

Aby rzucić granat poniższym bindem musimy nacisnąć klawisz X oraz SPACJĘ w tym samym momencie. Jeśli chcesz zmienić przycisk. to warto wybrać taki, który znajduje się zaraz nad spacją.

bind "x" "-attack; -attack2"

Bindy CS:GO

Odwiedź również dedykowany post, gdzie znajdziesz masę innych przydatnych bindów do CS:GO - Przydatne Bindy CS:GO

Share.