CS:GO Komenda na WH | Legalny Wallhack

1

CS:GO Komenda na WH

W tym krótkim wpisie dowiesz się jak włączyć WH na botach. Komenda, którą poznasz umożliwi ci legalną grę na tzw. wallhack'u ze znajomymi czy też na botach. Jest to całkowicie dozwolone, gdyż jest to tylko komenda, którą możesz użyć na serwerze, który pozwala na używanie komend sv_cheats.

Jeśli szukasz więcej przydatnych komend do CS:GO - Lista Przydatnych Komend CS:GO
Jeśli szukasz przydatnych bindów do CS:GO - Lista Przydatnych Bindów CS:GO

Jak Włączyć WH na Botach

Włącz konsole klawiszem (~) i wpisz w niej komendę sv_cheats 1 - jest ona wymagana do wpisania poniższej komendy, która włącza Wallhack.

Po wpisaniu komendy sv_cheats wpisz w konsoli r_drawothermodels 2 i Wallhack powinien zostać uruchomiony, od teraz będziesz widział wszystkich przez ścianę. Jeśli będziesz chciał WH wyłączyć to po prostu wpisujesz w konsole r_drawothermodels 1

Jeśli będziesz chciał włączyć Wallhack na własnym serwerze - musisz zalogować się poprzez rcon wpisując w konsole rcon <hasło> a następnie te same komendy, które podałem powyżej dopisując na początku rcon, czyli rcon sv_cheats 1 a potem r_drawothermodels 2.

cs go komenda wh

Jeśli konsola nie włącza się w momencie kiedy naciskasz tyldę (~) to znaczy, że masz ją wyłączoną w opcjach gry. Możesz ją włączyć wchodząc do Ustawień Gry.

cs go jak wlaczyc konsole

I nie, nie ma za to Vac'a 😀

Sprawdź więcej przydatnych komend CS:GO - Lista Przydatnych Komend CS:GO

Share.