CS GO Komenda na WH | Legalny Wallhack

1

CS:GO Komenda na WH

W tym krótkim wpisie dowiesz się jak włączyć WH na botach. Komenda, którą poznasz umożliwi ci legalną grę na tzw. wallhack'u ze znajomymi czy też na botach. Jest to całkowicie dozwolone, gdyż jest to tylko komenda, którą możesz użyć na serwerze, który pozwala na używanie komend sv_cheats. Jeśli szukasz również komendy na aimbota sprawdź ten wpis.

Jeśli szukasz więcej przydatnych komend do CS:GO - Lista Przydatnych Komend CS:GO
Jeśli szukasz przydatnych bindów do CS:GO - Lista Przydatnych Bindów CS:GO

Jak włączyć WH na Botach

Jak działa komenda na WH w CS GO? Komenda na WH może być aktywowana w konsoli, którą włączamy klawiszem  (~) i wpisujemy w niej komendę sv_cheats 1 - jest ona wymagana do wpisania poniższej komendy, która włącza Wallhack.

Teraz możemy włączyć WH wpisując w konsoli r_drawothermodels 2 i Po wpisaniu tej komendy wallhack powinien zostać uruchomiony, od teraz będziesz widział wszystkich przez ścianę. Jeśli będziesz chciał wyłączyć komendę na WH to po prostu wpisujesz w konsole r_drawothermodels 1

Jeśli będziesz chciał włączyć Wallhack na własnym serwerze - musisz zalogować się poprzez rcon wpisując w konsole rcon <hasło> a następnie te same komendy, które podałem powyżej dopisując na początku rcon, czyli rcon sv_cheats 1 a potem r_drawothermodels 2.

cs go komenda wh

Jeśli konsola nie włącza się w momencie kiedy naciskasz tyldę (~) to znaczy, że masz ją wyłączoną w opcjach gry. Możesz ją włączyć wchodząc do Ustawień Gry.

cs go jak wlaczyc konsole

Komendę na WH można również włączyć na demku np. oglądając overwatch. Dzięki aktywowaniu tej komendy podczas nadzoru może być nam łatwiej ocenić, czy osoba którą oceniamy korzysta z wspomagaczy.

I nie, nie ma za to Vac'a 😀

Sprawdź również komendę na aimbot i triggerbot - Komenda na Aimbota

Sprawdź więcej przydatnych komend CS:GO - Lista Przydatnych Komend CS:GO

Share.

1 komentarz

Leave A Reply