CS GO Komenda na Aimbota | Legalny Aimbot

0

CSGO Komenda na Aimbota

Ten post pokaże ci jak włączyć aimbot w CS:GO na własnym serwerze, który zrobisz w lobby CS:GO. Komenda, którą tutaj poznasz umożliwi ci na legalną grę na "aimbocie". Komenda jest w pełni dozwolona i nie dostaniesz za nią bana.

Dodatkowo znajdziesz również specjalny skrypt, który również jest w pełni legalny - on z kolei umożliwia włączone trigger bota, aimlock oraz wh - wszystkie te cheaty działają z botami jak i innymi graczami.

Sprawdź - Lista Przydatnych Komend CS:GO
Szukasz ciekawych bindów? zobacz Lista Przydatnych Bindów CS:GO

Komenda na aimbot

Aby włączyć aimbot w CS:GO należy użyć do tego specjalnej komendy - jest to pierwszy sposób na włączenie aimbota na botach, komenda nie jest tak dobra jak skrypt, który znajdziesz niżej, ale jest to dużo łatwiejszy sposób na włączenie aimbota w CS:GO. Aby aktywować komendę na aimbot włącz konsole klawiszem (~) a następnie wpisz w niej komendę sv_cheats 1 - jest to niezbędna komenda do użycia komendy na aimbot.

Po aktywowaniu sv_cheats wpisz w konsoli ent_fire cs_bot AddOutput "ModelScale 0" - wpisanie tej komendy sprawi, że modele botów nieco się zmienią, ale dzięki temu trafiając obok Twoje pociski polecą prosto w głowę bota.

aimbot csgo

W celu późniejszego wyłączenia aimbota wpisz w konsolę ent_fire cs_bot AddOutput "ModelScale 1"  Wpisanie tej komendy sprawi, że modele botów wrócą do normalnego wyglądu i tym samym dezaktywujesz komendę na aimbot.

Jeśli nie możesz włączyć konsoli CS:GO, gdy naciskasz tyldę (~) oznacza to, że masz ją wyłączoną w opcjach. Możesz ją włączyć wchodząc do Ustawień Gry.

csgo aimbot komenda

Skrypt na legalne cheaty CS:GO

Drugim sposobem na włączenie aimbota i inne cheaty w CS:GO jest wgranie skryptu, który jest całkowicie legalny i bezpieczny. Skrypt ten działa tylko i wyłącznie na naszym serwerze, który zrobimy w lobby CS:GO lub serwerze na dedykowanym, jeśli mamy do niego dostęp. Skrypt nie wymaga komendy sv_cheats co jest w tym wszystkim najlepsze.

Instalacja skryptu na legalny aimbot CS:GO:

  • Pobierz skrypt z tej strony.
  • Wrzuć pliki z zakończeniem .nut do folderu csgo\scripts\vscripts
  • Stwórz lobby w CS:GO lub wejdź na dowolną mapę przez menu/konsole gry.
  • Po wejściu do gry wpisz w konsolę script_execute aimbot

Po wykonaniu powyższych kroków możemy przystąpić do włączenia cheatów - posłużą do tego poniższe komendy.

Komenda aktywująca aimlock. Celownik będzie podążał za głową przeciwnika:

script aimlock()

Komenda aktywująca trigger bota:

script trigger()

Komenda aktywująca wh - działa jedynie podczas gry 1vs1:

script wh()

Komenda na latanie (noclip) - działa bez sv_cheats

script noclip()

Dodatkowo do powyższych komend możesz porobić bindy na włączenie i wyłącznie cheatów. Przykładowy bind, który będzie aktywował tirgger bota oraz go wyłączał pod klawiszem X:

bind "x" "script noclip()"

Wszystkie te komendy są w pełni bezpiecznie i nie dostaniesz za nie bana. Działają one jedynie na naszym serwerze więc można potraktować je jako "pluginy".

Źródło skryptu oraz jego twórca

Sprawdź więcej przydatnych komend CS:GO - Lista Przydatnych Komend CS:GO

Share.

Leave A Reply