CS:GO Komenda na 1000 HP - Dodanie HP

0

Komenda na 1000 HP CS:GO

Ten post pokaże ci jak dodać sobie 1000 HP w CS:GO na własnym serwerze z botami, który możesz zrobić poprzez lobby wbudowane w CS:GO. Komenda, którą tutaj zobaczysz umożliwi ci na dodanie sobie 1000 HP poprzez konsolę. Jeśli nigdy nie korzystałeś z konsoli CS:GO to na końcu tego wpisu dowiesz się jak ją aktywować.

1000 HP w CS:GO możemy aktywować na własnym serwerze z botami oraz na serwerze, do którego mamy dostęp w postaci tzw. rcona. Do uzyskania dostępu do komendy na 1000 HP wymagane jest aktywowanie na serwerze specjalnej komendy, dzięki której umożliwimy na aktywowanie legalnych cheatów.

Pierwsze co robimy to wchodzimy na swój serwer - możemy to zrobić poprzez menu gry wybierając Gra z botami, ale również możemy po prostu włączyć konsolę i w pisać w niej map <nazwa_mapy. czyli przykładowo wpisujemy map de_dust2.

Teraz w konsoli aktywujemy komendę sv_cheats, dzięki której będziemy mogli dodać sobie 1000HP. W tym celu wpisujemy poniższą komendę:

sv_cheats 1

Po aktywowaniu powyższej komendy możemy dodać sobie 1000 HP za pomocą poniższej komendy:

ent_fire !self addoutput "health 1000"

komedna na 1000 hp

Komenda doda nam 1000 HP w CS:GO, dzięki czemu będziemy mieć znacznie więcej zdrowia niż standardowo. Zamiast 1000 na końcu komendy możemy wpisać dowolną wartość - to od niej zależy ile punktów zdrowia sobie ustawimy.

Komenda na nieśmiertelność CS:GO

Jest również możliwość włączenia nieśmiertelności w CS:GO za pomocą dwóch poniższych komend. Pierwsza komenda włącza nieśmiertelność dla nas a z kolei druga drugiej aktywuje nieśmiertelność dla wszystkich na serwerze w tym botów jeśli z nimi gramy. Oczywiście dostęp do tych komend dostępny jest tylko w przypadku wcześniejszego aktywowania komendy sv_cheats 1.

god
gods

Jak włączyć konsolę w CSGO?

Aby komenda na hp mogła zostać przez nas aktywowana musimy najpierw włączyć konsolę, która standardowo jest wyłączona. Jeśli nie masz włączonej konsoli w CS:GO, możesz ją włączyć postępując zgodnie z poniższymi krokami:

  • Przejdź do ustawień CS:GO wybierając zębatkę w głównym menu gry
  • Wybierz zakładkę Gra
  • W pozycji Włącz konsolę (~) wybierz TAK
  • Zapisz ustawienia

Od tego momentu mamy dostęp do konsoli CS:GO - wystarczy teraz nacisnąć klawisz ~ który znajduje się pod ESC, aby włączyć konsolę.

Więcej przydatnych komend i bindów do CS:GO

Sprawdź więcej przydatnych bindów jak i komend do CS:GO, które pozwolą ci na dostosowanie gry do własnych potrzeb.

Lista Przydatnych Komend CS:GO
Lista Przydatnych Bindów CS:GO
Komedna na WH

Share.

Leave A Reply