CS:GO - Jak włączyć Konsolę

0

 

Krótki poradnik o tym jak włączyć konsolę w CS:GO. Dzięki konsoli jesteśmy w stanie w szybki sposób zmieniać różne ustawienia CS:GO za pomocą specjalnych komend jak i bindów. Wiele ustawień CS:GO dostępnych jest tylko i wyłączenie za pomocą zmian wartości danych komend i nie ma ich w ustawieniach gry. Przykładowym ustawieniem jest np. broń w lewej lub prawej ręce - za pomocą komendy jesteśmy w stanie dostosować broń, lecz nie znajdziemy takiej opcji w ustawieniach gry.

Jak włączyć konsolę?

Aby włączyć konsolę w CS:GO wystarczy, że przejdziemy do menu ustawień - znajduje się to w zębatce w lewym menu gry. Następnie przechodzimy do 4 zakładki na górze i wybieramy Gra i w polu Włącz konsolę (~) zmieniamy z opcji NIE na TAK.

csgo jak wlaczyc konsole

Włącznie konsoli w CS:GO:

  1. Uruchom CS:GO.
  2. Przejdź do ustawień CS:GO klikając zębatkę w menu.
  3. Z zakładek na górze wybierz Gra.
  4. Ustawienie Włącz konsolę (~) ustaw na TAK.

Od teraz jesteśmy w stanie uruchomić konsolę za pomocą tyldy czyli klawiszem (~). Klawisz na włączenie konsoli znajduje się zaraz pod przyciskiem ESC.

Wiele osób również szuka sposobu na zmianę klawisza konsoli w CS:GO, lecz niestety nie jest to możliwe i musimy korzystać z przycisku tyldy.

Inne sposoby

Konsolę w CS:GO również możemy włączyć poprzez parametry startowe CS:GO. Wystarczy, że wejdziemy do biblioteki gier na Steam, znajdziemy na liście Counter-Strike: Global Offensive. Teraz klikamy PPM na grę i wybieramy Właściwości. Następnie w polu poniżej dopisujemy parametr -console. I od tergo momentu wraz z uruchomieniem gry nasza konsolą będzie aktywowana.

parametry startowe konsola

Share.

Leave A Reply