Ruletki CS GO - Lista Ruletek CS:GO

0

Ruletki CSGO - Lista Ruletek CS:GO

Ruletki CSGO, Jackpoty oraz strony do otwierania skrzynek wraz z darmowymi punktami na grę.


PRZEJDŹ DO PEŁNEJ LISTY RULETEK CS:GO
Na każdej z tych stron zdobędziesz kod, dzięki któremu otrzymasz darmowe punkty na granie na wybranej stronie. Dzięki czemu nie musisz wpłacać swoich skinów, aby zagrać! Jeśli chodzi o otwieranie skrzynek, kod doda ci darmowe dolary na stornie, dzięki którym otworzysz wybraną przez siebie skrzynkę. Wszystkie kody na darmowe coinsy musisz wpisać w zakładkach typu - Free Coins, Affiliates, Promo Code, My Account i tym podobne. Poszukaj dokładnie a na pewno coś takiego z najdziesz. Na samym dole strony znajdziesz szczegółową instrukcje jak aktywować kod na wybranej stronie.


ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ RULETEK CS:GO

STRONAKOD NA DARMOWE PUNKTYLINK DO STRONY
csgoruletkiwbevrruletka-fast
ruletka-csgoempireSNIPER13ruletka-przejdz
csgoruletkiWBEVRruletka-fast
csgoWBEVRruletka-przejdz
ruletka-exclusive13Gruletka-przejdz
SNIPER13ruletka-przejdz
ruletkaWBEVRTruletka-przejdz
ruletka-50013Gruletka-przejdz
betsggSNIPER13darmowe-punkty
csgobigSNIPER13kod
csgohypeSNIPER13ruletka-przejdz

OTWIERANIE SKRZYNEK CS:GO

Na poniższej liście znajdują się strony na których możesz otwierać skrzynki. Działa to tak dokładnie tak samo jak w CS:GO. Pamiętaj, że możesz użyć darmowego kodu, dzięki któremu otworzysz skrzynkę za darmo bez potrzeby wpłacania skinów.

STRONAKOD NA DARMOWĄ SKRZYNKĘLINK DO STRONY
hellcase-skrzynkiSNIPER13Przejdź
wild-skrzynkiSNIPER13Przejdź
csgolive-darmowy-kodSNIPER13Przejdź
ruletka-wingSNIPER13kod-przejdz

Ruletki Counter-Strike: Global Offensive

Spis ruletek CS:GO na których możesz grać za darmowe punkty. Na niektórych stronach punkty możesz odbierać co dziennie, a na innych punkty możesz odebrać tylko raz. W większości przypadków wykorzystując kod z naszej strony otrzymujesz większą ilość punktów niżbyś otrzymał korzystając z innego kodu. Na większości poniższych stron znajdziesz również inne strony jak Jackpot, Coin Flip, Crash, Case i więcej. Na każdej z poniższych witryn musisz zalogować się poprzez swoje konto Steam, musisz również mieć włączoną ochronę konta "Steam Guard" W tym poradniku znajdziesz jak to zrobić - https://sniper13.pl/jak-wlaczyc-steam-guard/


csgo ruletki

Jedna z największych stron hazardowych CS:GO. CSGOFast jest reklamowane m.in. Hltv.org. Strona posiada 5 różnych gier - Ruletka, Sloty, Jackpot oraz obstawianie meczów. Na stronie możesz codziennie otrzymywać darmowe punkty na grę klikająć Free coins po lewej stronie w menu. Strona również posiada różnorodne giveaway w których możesz zgarnąć skiny CS:GO. Witryna posiada również wsparcie techniczne, które jest dostępne przez 24 godziny na dobę.

Kod na darmowe punkty: wbevr | Wykorzystaj Kod

ruletka csgo

Jedna z większych ruletek CS:GO zaufana strona posiadająca sporą ilość skinów do wypłacania. Ruletka posiada również rozwinięty system afiliacyjny.

Kod na darmowe coinsy: 13G | Wykorzystaj Kod

csgo-case

CSGO-CASE wcześniej pod nazwą CSGOHOUSE. Strona posiadająca liczną ilość gier, od ruletki do gier karcianych - Ruletka, Zdrapki, Blackjack, Otwieranie Skrzynek Coin Flip i więcej. Strona posiada sklep ze sporą ilością skinów do wypłacania - mnóstwo skinów w różnych cenach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Kod na darmowe punkty: SNIPER13 | Wykorzystaj Kod

ruletka-skinup

Kolejna strona która posiada kilka innych gier oprócz ruletki. Na stronie można znaleźć ruletkę, kostki oraz nową grę pod nazwą miny. Rozbudowany system referencyjny - czym więcej zaprosisz ludzi do gry, tym więcej będziesz otrzymywał wynagrodzenia w punktach za zaproszoną osobę.

Kod na darmowe punkty: SNIPER13 | Wykorzystaj Kod

csgo-ruletka

CSGOSpeed jest jedną ze stron która posiada najwięcej dostępnych gier. Na stronie znajdziesz gry takie jak - Jackpot, Ruletkę, Coin Flip, Blender, Taxi, Crash i wiele więcej. Strona dostępna jest języku polskim, posiada dzienne giveawaye oraz sporą ilość skinów do wypłacania w różnych cenach.

Kod na darmowe punkty: SNIPER13 | Wykorzystaj Kod

ruletka-wing

Ruletka należąca do popularnej strony z otwieraniem skrzynek drakemoon. Ruletka wyróżnia się od pozostałych stron swoim wyglądym. Ruletka jest dostępna w języku polskim oraz oferuje darmowe punkty na start, dzięki którym możecie wypróbować ruletkę i zgarnąć skiny za darmo.

Aby wykorzystać kod i otrzymać darmowe punkty na obstawianie przejdź Kod Promocyjny który znajdziesz na dole strony, następnie wpisz kod 187116 i naciśnij żółty przycisk Zbierz punkty.

Kod na darmowe punkty: 187116 | Wykorzystaj Kod

ruletka-csgoempire

Kolejna ruletka Counter-Strike: Global Offensive. Strona wyróżnia się możliwością obstawiania za minimum 0,01$ Za wpisanie naszego kodu na darmowe punkty otrzymasz ich aż 0.50 czyli 50 centów.

Aby aktywować kod na stronie musisz się zalogować za pomocą konta steam (Prawy górny róg) a następnie przejść do zakładki FREE COINS która znajduje się na górze strony.

Kod na darmowe punkty: SNIPER13 | Wykorzystaj Kod

ruletka-exclusive

Ruletka która z pewnością Ci się spodoba, gdyż wpisując nasz kod otrzymasz aż jeden dolar na grę!

Ruletka wygląda inaczej niż wszystkie pozostałe, z racji tej, że posiada aż 4 kolory - Granatowy, czerwony, żółty oraz niebieski. Każdy z tych kolorów daje inną szansę na wygraną.

Wykorzystaj kod 13G w zakładce Account znajduje się ona w menu po lewej stronie strony. Następnie po prawej stronie w pierwszym okienku wpisz kod i kliknij Redeem. Po wykonaniu tych czynności jeden dolar zostanie dodany na Twoje konto. Powodzeniu w grze!

Kod na darmowe punkty: 13G | Wykorzystaj Kod

ruletka csgo

Kolejna ruletka na naszej liście, nabiera ona ostatnio na popularności. Posiada 6 różnych gier oraz mnóstwo dostępnych skinów do wypłacania. Po zalogowaniu się kliknij na Free Coins po prawej stronie strony a następnie wpisz kod SNIPER13 aby otrzymać pół dolara na grę.

Kod na darmowe punkty: SNIPER13 | Wykorzystaj Kod

ruletka-roll

CS:GO Roll jest kolejną ruletką na naszej liście na której otrzymujesz pół dolara po wpisaniu naszego kodu na darmowe punkty. Aby wykorzystać kod naciśnij na Free Coins obok logo strony a następnie podaj kod.

Kod na darmowe punkty: SNIPER13 | Wykorzystaj Kod

ruletka-society

Ruletka która również jak exclusive posiada aż 4 kolory na które możemy obstawić nasze punkty. Wykorzystaj nasz kod na darmowe coinsy (banany) które możesz wykorzystać na wielu grach które oferuję strona - Crash, Ruletka, Coin Flip oraz gry arkadowe typu mario bros!

Kod na darmowe punkty: SNIPER13 | Wykorzystaj Kod

ruletka-500

Ruletka która ostatnimi czasy naprawdę się nieźle rozwinęła posiadają sporą ilość graczy. Po raz kolejny masz możliwość wyboru 4 kolorów. Ruletka również umożliwia zdobywanie dziennych punktów. Za wpisanie naszego kodu otrzymujesz aż 1000 coinsów na grę. Wystarczy, że się zalogujesz a następnie w menu po lewej stronie klikniesz na prezent. Jak już to zrobisz to przejedź na sam dół strony i w oknie Wykorzystaj kod polecającego wpisz 13G.

Kod na darmowe punkty: SNIPER13 | Wykorzystaj Kod

ruletka-massiveKolejna popularna ruletka CSGO która posiada również inne gry jak np. crash, versusy oraz miny. Na stronie znajdziesz również 3 jackpoty z niskimi stawkami, średnimi jak i tymi bez limitu.

Zaloguj się na stronie następnie z menu wybierz Affiliate i wpisz nasz kod na darmowe punkty.

Kod na darmowe punkty: 2TS8A | Wykorzystaj Kod

csgohype

Prosta ruletka CS:GO wraz z możliwością gry w Crash, Jackpot jak i Coin Flip. Strona oferuje darmowe punkty za wpisanie kodu, dołączenie do grupy steam jak i zaproszenie znajomych do gry.
Aby wykorzystać kod na darmowe coinsy zaloguj się na csgohype, a następnie przejdź do zakładki Free Coins która jest zaznaczona na czerwono i w pierwszym oknie wpisz kod sniper13.

Kod na darmowe punkty: SNIPER13| Wykorzystaj Kod

 

Doszedłeś do końca naszej listy z Ruletkami Counter-Strike: Global Offensive. W przyszłości pojawi się tutaj więcej dostępnych ruletek CS:GO wraz z możliwością darmowej gry poprzez wpisanie danego kodu. Odwiedzaj stronę co jakiś czas, aby nie przegapić możliwości na darmowe punkty,

Share.