Poradniki CS:GO

0

Poradniki Counter-Strike: Global Offensive

Znajdziesz tutaj listę przydatnych poradników CS:GO, które pomogą Ci poprawić Twoją grę pod względem technicznym oraz poprawią Twoje umiejętności - wystarczy kliknąć na interesujący Cię poradnik a zostaniesz przekierowany do odpowiedniego wpisu. Jeśli masz jakiś problem z CS:GO i myślisz, że mógłbym zrobić o tym poradnik - daj znać na samym końcu tego wpisu w komentarzach! 🙂

Lista Poradników Counter-Strike: Global Offensive

csgo przydatne komendy
Masa przydatnych komend CS:GO, które pomogą w dostosowaniu twojego CS:GO do twoich własnych potrzeb.

csgo przydatne komendy hud
Kolejna lista przydatnych komend w CS:GO, tym razem konkretnie na temat HUD - Ustawienia radaru, HP, Net Graph i wiele więcej!

przydatne bindy cs go
Przydatne bindy w CS:GO między innymi - skok na scrollu, szybkie wybieranie granatów, szybkie kupowanie broni, nóż w lewej ręce, dwa razy Q, więcej FPS i nie tylko!

csgo zwiekszenie fps
Poradnik odnośnie zwiększenia FPS w CS:GO. Poznasz w nim aż 10 sposobów na zwiększenie FPS w CS:GO.

ustawienia graficzne csgo
Porównania graficzne każdej z opcji graficznej oraz pomoc w dobrze odpowiedniej wartości, aby nie mieć problemów z FPS oraz z zauważeniem przeciwnika.

mapy do trenowania csgo
Pełna lista przydatnych map treningowych w CS:GO, które pomogą nam w polepszeniu naszych umiejętności - ćwiczenie granatów, skanów, prefire, runboost.

csgo parametry startowe
Omówienie każdego parametru startowego, dowiesz się w nim z którego parametru powinieneś korzystać z którego unikać.

csgo tworzenie configu
Tworzenie własnego configu (pliku autoexec) który posłuży nam do przechowywania komend oraz bindów, aby one zawsze były zapisane z każdym uruchomieniem gry.

csgo ustawienia rate
Najlepsze ustawienia rate względem twojego łącza. Potencjalnie może pomóc z lagami w grze.

lepszy celownik poradnik
Prosty sposób na poprawienie celownika w AWP. Dosłownie 3 komendami znacznie polepszysz swój celownik co wypłynie na znacznie lepszą grę z AWP!

csgo celowniki
Lista przykładowych celowników w CS:GO, znajdziesz tutaj celowniki graczy Virtus.Pro oraz kilka innych jak np. celownik kropka, celownik z CS 1.6.

csgo bunnyhop
Poradnik odnośnie robienia tak zwanego bunnyhop'a. Poznasz w nim zasady tejże umiejętności, która znacznie poprawi twój movement.

csgo zmniejszenie lagow
Wszystko na temat NETCODE w CS:GO. Czyli jak działa tickrate, jaka jest różnica między 64 a 128. Jakie rate ustawić, na czym polega interpolacja. Wiedza na ten temat pozwoli ci zmniejszyć lagi w CS:GO.

cs go ustawienia radaru
Kilka komend, które pomogą ci w dostosowaniu twojego radaru. Dzięki nim np. zwiększysz pole widzenia na radarze.

rundy pistoletowe
Poradnik na temat najważniejszych rund w CS:GO czyli pistoletówkach! Dowiesz się w nim jak grać na pistoletówkach po stronie CT oraz Terro oraz jakich błędów nie powinieneś popełniać rozgrywając te rundy.

csgo wychylanie poradnik
Jedna z ważniejszych rzeczy w CS:GO, czyli wychylanie, naucz się poprawnie wychylać, aby nie ginąć w głupi sposób i zwiększyć swoją przewagę nad przeciwnikiem posiadając dobrą pozycje samego siebie, jak i celownika. Niesamowicie ważna sprawa!

cs go tworzenie mapy poradnik
Chciałbyś kiedyś zrobić swoją mapę w CS:GO? odwzorować swoją szkołę? dom? albo po prostu zrobić prostą mapkę aim, aby pograć na niej z kumplami? sprawdź ten poradnik! dowiesz się w nim jak rozpocząć swoją przygodę z mappingiem i jak zrobić swoją pierwszą prostą mapę

csgo proporcje ekranu
Poradnik odnośnie proporcji ekranu. Czyli jaka jest różnica między 4:3, 16:9 a 16:10. Czy powinieneś grać z czarnymi pasami czy też z rozciągniętym ekranem. Wszystko na ten temat w powyższym poradniku.

cwiczenie offline
Krótki poradnik odnośnie ćwiczenia offline, czyli jakie komendy użyć, aby np. poćwiczyć granaty czy też skanowanie.

generator bindow cs go
Generator bindów na stronie, dzięki któremu w prosty sposób stworzysz swój własny bind na dowolny klawisz.

tworzenie celownika
Świetny generator celownika, dzięki któremu stworzysz swój wymarzony celownik!

pozycja broni
Generator pozycji broni na mapie - dostosuj pozycje broni jak najlepiej pod siebie w prosty i przyjemny sposób.

Jeśli chcesz, abym zrobił poradnik/wpis/film odnośnie Twojego problemu daj znać w komentarzach poniżej! 🙂

Share.

Leave A Reply