Key Drop Kody Promocyjne - Złoty Kod 2021

0

Sprawdź aktualne kody promocyjne na stronie KeyDrop, na której możesz otwierać skrzynki CS:GO jak i skrzynki z grami. Znajdziesz tutaj kod na darmowe 2 zł, dodatkowy balans oraz dowiesz się, jak zdobyć złote kody do wykorzystania na stronie.

keydrop kod

KeyDrop jest obecnie jedną z najbardziej popularnych stron ze skrzynkami CS:GO. Strona oferuje specjalne kody, dzięki którym zyskasz darmowe 2zł na start co wiążę się z darmowym otworzeniem swojej pierwszej skrzynki. Kody promocyjne na stronie Key Drop dodają również dodatkowy balans podczas wpłaty. Aktualny bonus przy wpłacie pieniędzy to +5%. Strona również oferuje złote kody, które doładowują darmowe złoto.

Key Drop Kod Promocyjny

Mój aktualny kod promocyjny key drop, który możesz użyć na stronie to SNIPER13G - wykorzystując ten kod otrzymujesz darmowe 2 zł na otwarcie swojej pierwszej skrzynki - kod na darmowe 2 zł działa tylko raz, jeśli już wcześniej odebrałeś 2 zł nie możesz odebrać ich drugi raz. Dodatkowo możesz wpisać ten kod promocyjny podczas zakupu balansu w takim przypadku kod doda Ci również +5% do wpłaty.

KLIKNIJ ABY UŻYĆ KOD

Key Drop kody

Sprawdź więcej kodów promocyjnych na stronie Key Drop dodające darmowy balans na otworzenie swojej pierwszej skrzynki (działa tylko raz). Kody również dodają 5% do każdej dokonanej wpłaty.

  • SNIPER13 - Kod dający darmowe 2.17zł oraz 5% do wpłaty na Key Drop.
  • SNIPER13G - Dodaje bonus na start, również 5%.
  • U39N0V2K - Darmowy balans na otworzenie skrzynki (2,17zł).
  • FREEDROP - Oficjalny kod Key Drop. Darmowe $0.55 oraz bonus przy depozycie.

Złoty Kod

Na stornie key-drop możesz również aktywować tzw. złote kody. Złoty kod dodaje złote monety, które również mogą posłużyć do otwierania specjalnych skrzynek, które znajdują się w selekcji Gold Area - dostęp do niej znajdziesz ją w górnej części witryny.

keydrop złoto

Złoty Kod Key Drop - 3 sposoby:

Jest kilka sposobów na zdobycie złotego kodu na stronę Key Drop - kilka sposobów znajdziesz poniżej. Warto zaznaczyć, że złote kody mają limit użyć, dlatego też trzeba wyłapywać kody, które dopiero co się pojawiły w sieci.

  • Mój YouTube - Sprawdzaj moje filmy na YT, gdzie w opisach filmów możesz znaleźć złoty kod key drop.
  • Twitter Key Drop - Często na oficjalnym Twitterze strona wrzuca złote kody. Twitter znajdziesz tutaj.
  • FB - Złoty kod na Key Drop często również można wychwycić na Oficjalnym Facebooku.

Jak również zostało podane powyżej - od czasu do czasu zamieszczam złote kody w opisach filmów na swoim kanale YouTube, czasem też kody znajdują się w przypiętych komentarzach. Złoty kod zamieszczony w opisie filmu wygląda jak na screenie poniżej.

złoty kod key drop

Jak użyć kod?

Aby użyć kod rabatowy przejdź na stronę Key-Drop.com i zaloguj się poprzez swoje konto Steam.

Po zalogowaniu na stronie znajdź zakładkę KOD PROMOCYJNY - znajduje się to w górnej belce strony. Po przejściu do kodu promocyjnego wyskoczy okienko PROMO CODE w którym możesz wpisać kod promocyjny - następnie wystarczy nacisnąć ODBIERZ, aby otrzymać darmowy balans na stronie.

Wpisując kod otrzymujesz również bonus w postaci dodatkowego balansu, który na ten moment wynosi 5% czyli. wpłacając np. 100zł otrzymujesz tak naprawdę 105zł w balansie.

kody promocyjne keydrop

Sprawdź również stronę CSGOLista.pl na której znajdziesz kody do wielu innych stron CS:GO z otwieraniem skrzynek jak i ruletkami. Jest to dobry sposób na zdobycie darmowych skinów do CS:GO.

Share.

Leave A Reply