Key Drop Kody Promocyjne - Złoty Kod 2021

0

Sprawdź aktualne kody promocyjne na stronie KeyDrop, na której możesz otwierać skrzynki CS:GO jak i skrzynki z grami. Znajdziesz tutaj kod dodatkowy balans oraz dowiesz się, jak zdobyć złote kody do wykorzystania na stronie.

keydrop kod

KeyDrop jest obecnie jedną z najbardziej popularnych stron ze skrzynkami CS:GO. Kody promocyjne na stronie Key Drop dodają  dodatkowy balans podczas wpłaty. Aktualny bonus przy wpłacie pieniędzy to +5%. Strona również oferuje złote kody, które doładowują darmowe złoto.

Key Drop Kod Promocyjny

Mój aktualny kod promocyjny key drop, który możesz użyć na stronie to SNIPER13G - wykorzystując ten kod otrzymujesz 5% do doładowania. Niestety, od jakiegoś czasu KeyDrop nie oferuje już darmowych 2zł na start.

KLIKNIJ ABY UŻYĆ KOD

Key Drop kody

Sprawdź więcej kodów promocyjnych na stronie Key Drop dodające darmowy balans przy wpłacie na stronie. Kod dodaje dodatkowe 5% do balansu.

  • SNIPER13 - Kod dający bonus w postaci 5% do wpłaty na Key Drop.
  • SNIPER13G - Dodaje bonus na start, również 5%.
  • U39N0V2K - Kolejny alternatywny kod na bonus.
  • FREEDROP - Oficjalny kod Key Drop - bonus do wpłaty.

Złoty Kod

Na stornie key-drop możesz również aktywować tzw. złote kody. Złoty kod dodaje złote monety, które również mogą posłużyć do otwierania specjalnych skrzynek, które znajdują się w selekcji Gold Area - dostęp do niej znajdziesz ją w górnej części witryny.

keydrop złoto

Złoty Kod Key Drop - 3 sposoby:

Jest kilka sposobów na zdobycie złotego kodu na stronę Key Drop - kilka sposobów znajdziesz poniżej. Warto zaznaczyć, że złote kody mają limit użyć, dlatego też trzeba wyłapywać kody, które dopiero co się pojawiły w sieci.

  • Mój YouTube - Sprawdzaj moje filmy na YT, gdzie w opisach filmów możesz znaleźć złoty kod key drop.
  • Twitter Key Drop - Często na oficjalnym Twitterze strona wrzuca złote kody. Twitter znajdziesz tutaj.
  • FB - Złoty kod na Key Drop często również można wychwycić na Oficjalnym Facebooku.

Jak również zostało podane powyżej - od czasu do czasu zamieszczam złote kody w opisach filmów na swoim kanale YouTube, czasem też kody znajdują się w przypiętych komentarzach. Złoty kod zamieszczony w opisie filmu wygląda jak na screenie poniżej.

złoty kod key drop

Jak użyć kod?

Aby użyć kod rabatowy przejdź na stronę Key-Drop.com i zaloguj się poprzez swoje konto Steam.

Po zalogowaniu na stronie znajdź zakładkę KOD PROMOCYJNY - znajduje się to w górnej belce strony. Po przejściu do kodu promocyjnego wyskoczy okienko PROMO CODE w którym możesz wpisać kod promocyjny - następnie wystarczy nacisnąć ODBIERZ, aby otrzymać darmowy balans na stronie.

Wpisując kod otrzymujesz również bonus w postaci dodatkowego balansu, który na ten moment wynosi 5% czyli. wpłacając np. 100zł otrzymujesz tak naprawdę 105zł w balansie.

kody promocyjne keydrop

Sprawdź również stronę CSGOLista.pl na której znajdziesz kody do wielu innych stron CS:GO z otwieraniem skrzynek jak i ruletkami. Jest to dobry sposób na zdobycie darmowych skinów do CS:GO.

Share.