Darmowe Skiny CSGO - Zdobądź Skiny za Darmo w 2021

0

Jak zdobyć skiny CS:GO za darmo w 2021?

Mija już 8 lat od wprowadzenia skinów do CS:GO. Skiny CS:GO możemy kupić, otrzymać ze skrzynek, ale również są sposoby na zdobycie ich za darmo. Dzisiaj dowiesz się jak możesz otrzymać darmowe skiny CSGO - bez wpłacania skinów, bez wysyłania sms.

Strona SkinZaGre oferuje zdobywanie darmowych skinów CS:GO poprzez wykonywanie zadań w grach mobilnych i nie tylko. Już teraz możesz przejść na stronę i zgarnąć skiny cs go za darmo. Jeśli nie wiesz na czym to polega to zapeszam do tekstu niżej.

Jak to działa?

Wszystko polega na wykonywaniu zadań w grach mobilnych i nie tylko - to właśnie za to otrzymujemy punkty i wymieniamy je na darmowe skiny.

Jak zacząć?

Przechodzimy na stronę skinzagre.pl i logujemy się poprzez Steam. Po zalogowaniu się na start możesz otrzymać darmowe 100 punktów przechodząc do zakładki Kod Promocyjny i wpisując FREE. Tym sposobem zdobędziesz darmowe punkty, które pomogą ci otrzymać swój pierwszy skin CS:GO za darmo. Oczywiście tych punktów będziesz potrzebował trochę więcej w celu zdobycia jakiegoś lepszego skina, ale z tym nie ma problemu - przechodzimy teraz do zadań.

Cała strona polega na wykonywaniu różnych zdań, dzięki którym otrzymujesz balans na stronie, który później wymienisz na darmowe skiny do cs go. Zadania na stronie są przeróżne - w większości polegają na graniu w darmowe gry mobilne i zdobyciu danego poziomu. Również są zadania, które polegają tylko i wyłącznie na pobraniu danej aplikacji i włączeniu jej - takie zadania dają od 30 do nawet 200 punktóa, a zainstalowanie kilku aplikacji może dać już sporą sumę punktów, która pozwoli ci na wypłacenie wybranego skina CS:GO.

W selekcji polecane zadania znajdziesz najpopularniejsze zadania, które są szybkie i dają sporo punktów. Przykładowo za wbicie 21 poziomu w jednej grze jesteś w stanie otrzymać aż 7500 punktów - ile to jest? za taką ilość punktów jesteś w stanie wypłacić skiny o wartości ponad 25 złotych. np. M4A1-S | Pogromca oraz USP-S Cyrex, obydwa te skiny w stanie field-tested.

darmowe skiny csgo

Pod polecanymi zadaniami znajdziesz wiele więcej zadań - to tutaj znajdują się zadania, które polegają na pobieraniu aplikacji, oglądania których filmików i wiele więcej - warto je sprawdzać każdego dnia, bo co jakiś czas one się zmieniają.

skiny cs go za darmo

Wejście w dane link otworzy nam listę z różnymi ofertami - na start warto wybrać urządzenie na którym będziemy wykonywać nasze zadanie. Jeśli posiadamy telefon z androidem to wybieramy Android jeśli iOS to oczywiście urządzenie obsługujące ten system czyli np. Iphone czy Ipad.

Na samą stronę warto wejść w telefonie - znacząco to przyśpiesza proces wykonywania zadań, gdyż nie musisz podawać swojego adresu email. Po prostu wybierasz zadanie a strona do pobrania aplikacji otwiera się automatycznie.

Jeśli jednak włączymy strona na PC to wybierając zadanie będziemy proszeni o wpisanie adresu email - to na ten email otrzymamy link do pobrania gry. Po wpisaniu email wchodzimy na swój telefon i otwieramy link, który otrzymaliśmy w mailu. Kliknięcie w link przekieruje nas do sklepu aplikacji, gdzie ją pobieramy. Jak już aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana na naszym urządzeniu włączamy ją i wykonujemy wcześniej opisane zadanie w instrukcji - warto wiedzieć, że jeśli wcześniej korzystaliśmy z danej aplikacji to nasze zadanie nie zostanie zaliczone! pamiętaj, aby wykonywać zadania tylko w aplikacjach, których wcześniej nie miałeś zainstalowanych na swoim telefonie w innym przypadku nie otrzymasz punktów na darmowe skiny csgo i tylko stracisz swój czas.

Darmowe Skiny CSGO

Jeśli prawidłowo wykonasz zadanie na twoim koncie pojawią się zarobione punkty, jak już uzbierasz ich wystarczająco dużo to możesz przejść do wypłacenia skinów za darmo. Aktualnie na stronie znajduje się 6 różnych skinów - swój pierwszy skin możesz odebrać już za 2000 punktów. Darmowe skiny CS:GO:

  • USP-S Cyrex - Koszt 2000 punktów.
  • AWP Atheris - Odbierzemy za za 3 tys. punktów
  • M4A1-S Decimator - Dostępny za 5500 punktów.
  • M4A4 Dragon King - Ten skin dostaniemy za 10000 punktów.

Skinów jest więcej i co jakiś czas dodawane są nowe. Na stronie również możemy odebrać coinsy na ruletki CS:GO.

skiny csgo

Oczywiście skiny jak i ich ceny mogą się zmienić - aktualne skiny oraz ceny sprawdzisz tutaj.

Skiny CS:GO mogą nam posłużyć dla własnego użytku jak i do sprzedaży na stronach, które oferują sprzedaż skinów CS:GO. Skiny, które uda nam się zdobyć za darmo możemy sprzedawać bezpośrednio na rynku Steam, lecz tutaj musimy liczyć się z prowizją Steam, która wynosi 15% - dodatkowo pieniądze ze sprzedaży w taki sposób pozostaną na koncie Steam i nie mamy możliwości ich wypłacić.

Na szczęście mamy również do dyspozycji strony, na których sprzedamy skiny innym graczom z możliwością otrzymania pieniędzy ze sprzedaży na konto PayPal, konto bankowe czy też w postaci kryptowalut. Strony oferujące taką sprzedaż to np. ShadowPay, Skinbaron czy też Skinport. Trzeba się jednak liczyć, że na takich stronach cena skinów jest nieco zaniżona w okolicach 10-40%, wszystko zależy od skina który sprzedajemy, dodatkowo strony pobierają swoją prowizję, z reguły wynosi ona od 5% do 15%.

Share.

Leave A Reply