CS:GO - Mapy Treningowe

2
W tym wpisie poznasz masę przydatnych map które pomogą Ci w treningu CS:GO
Znajdziesz tutaj mapy do ćwiczenia prefire, dzięki któremu będziesz znacznie pewniej wchodził na bombsite. Znajdziesz tutaj również mapy do ćwiczenia granatów, które są sporą częścią gry i warto wiedzieć jak je rzucać i wiele innych map które zdecydowanie poprawią twoją grę.

ĆWICZENIE AIM/REFLEKS

Poniższe mapy pomogą Ci w ćwiczeniu celności oraz refleksu, większość tych map polega na strzelaniu do botów. Wszystkie te mapy mają sporo funkcji m.in. Możliwość wybrania broni, ilość botów, prędkość poruszania się botów, nieskończoność amunicji, i wiele wiele innych funkcji.

cs go trening aimtrening aima cs goaim botz mapacs go trening rozrzutu cs go mapa do treningucsgo bot training cs go trening center

ĆWICZENIE PREFIRE

Te mapy z kolei pomogą Ci w ćwiczeniu Pre-Fire podczas wchodzenia na bombsite na mapach dust2, cache oraz mirage. Wszystko polega na tym, że w różnych miejscach na mapie są poustawianie boty, które po prostu musimy wyeliminować jak tylko je zobaczymy, dzięki czemu wyćwiczymy pozycjonowanie naszego celownika oraz refleks. Boty poustawianie są w takich miejscach, gdzie najczęściej możemy spotkać naszego przeciwnika w grach turniejowych. W przyszłości zapewne pojawią się wersje na inne mapy np. nuke, inferno i pozostałe, jak tylko się pojawią wrzucę je do tego wpisu 🙂

trening prefire dust2 trening prefire mirage trening prefire cache

ĆWICZENIE GRANATÓW

Następujące mapy pomogą nam w trenowaniu granatów na rożnych mapach. Na mapie pokazane są pozycje w których mamy się ustawić i gdzie mamy namierzyć naszym celownikiem, aby rzucić idealnie poszczególny granat. Nie oszukujmy się - granaty są sporą częścią CS:GO i bez nich ani rusz kiedy już osiągniemy pewny stopień umiejętności. Ja nie wyobrażam sobie wejścia na np. bombiste A na mapie de_mirage bez smoków na pake, respa, schody i dżungle, wejście bez takich grantów jest prawie nieosiągalne kiedy gramy przeciwko trochę lepszym przeciwnikom. Tak więc, niektóre granaty każdy powinien znać, a te mapy Wam w tym zdecydowanie pomogą.

csgo dust2 granatycsgo granaty mirage cs go overpass granatyinferno granaty trening inferno csgo granatycs go chage granaty

ĆWICZENIE OBRONY BS

Poniższe mapy pomogą nam w ćwiczeniu obrony bombistów. Trening polega na obronie BS przed falami botów.
Na tych mapach mamy również kilka przydatnych funkcji jak np. ilość botów, to czy mają mieć kamizelkę czy też nie, z jakich stron mają wychodzić itp. Nie ma tych map zbyt wiele, ale jak tylko pojawią się nowe umieszczę je w tym wpisie.

cs go gala treningdługa dust2 trening dust2 b treninginferno banan trening

POZOSTAŁE

Tutaj znajdziecie pozostałe mapy, które pomogą Ci w treningu, jak np. ćwiczenie skoków na różnych mapach np. skok z okna na mirage na gale. Znajdziesz tu również mapy które pomogą ci w ćwiczeniu run boostów, ćwiczenie wyciągania przeciwników przebiegających na B na mapie de_dust2 i kilka innych.

awp double doors dust2 csgo trening skoków mirage boost trening boost trening overpasscsgo trening longjumptrening dzwieku cs go


Aby pobrać którąś z map kliknij Pobierz Mape po czym zostaniesz przekierowany na stronę warsztatu.
Teraz pod zdjęciami z mapy kliknij zielony przycisk Subskrybuj teraz mapa automatycznie pobierze się po włączaniu gry - Pamiętaj, aby móc pobrać mapę musisz być zalogowany na Steam w swojej przeglądarce. Jeśli nie chcesz się logować w przeglądarce po prostu skopiuj link mapy z Warsztatu następnie włącz CS:GO przejdź do społeczności Steam (Shift+tab) i na dole wybierz przeglądarkę.
Następnie w wyszukiwarce wklej link mapy - tam bez problemu pobierzesz mapę. Pamiętaj, aby po pobraniu mapy zrestartować CS:GO.

Następnie aby włączyć mapę z menu w CS:GO wybierz Graj >> Lokalnie z Botami >> Warsztat i wybierz mapę na której chcesz ćwiczyć.

Jeśli znacie jakieś ciekawe mapy, które mogą posłużyć w treningu w CS:GO śmiało podawajcie je w komentarzach, dodam je do wpisu 🙂 Jeśli macie jakieś pytania zadawajcie je poniżej.

Share.

2 komentarze

  1. Young Punisher on

    Mam problem ostatnio bawilem sie configiem i teraz kiedy gram dm nie moge sie szybciej zrespic za pomoca spacji tylko musze czekac na auto respawn... usunalem config i wgralem czysty nawet reinstalla gry zrobilem i dalej nie dziala :c to strasznie irytujace pomoze ktos?

Leave A Reply